Volg ons op onze sociale netwerken!

Theater Toone


Theater Toone zag het licht in 1830 toen Antoine ‘Toone’ Genty het eerste traditionele poppentheater opende.

Een poppentheater voor volwassenen, uniek in de wereld, op een boogscheut van het mooiste plein ter wereld. De stukken zijn nu in verschillende talen vertaald.

Nicolas Géal, omringd door zes poppenspelers, bewerkt beroemde stukken in alle theaterstijlen, van “Romeo en Julia” tot “Dracula”, “Faust” of “Carmen”.

Bij Léon hebben we de zeer grote eer van mijnheer Géal, de zevende met die naam, de pop Harlekijn te hebben ontvangen.

Voor het honderdjarige bestaan van ons etablissement werd een pop gemaakt van onze mascotte ‘Léon de Mossel’.

Articles similaires

Annie Cordy

9 juli 2021

Barones Léonie Cooreman, bekend onder de artiestennaam Annie Cordy (1928 – 2020), was een Belgische actrice en zangeres. Vanaf 1954 speelde ze in 50 films. Ze gaf vele onvergetelijke concerten... View Article

Lees meer

Klanten laten ons herinneringen na …

12 juli 2021

Tekening van een anonieme klant op tafelpapier met figuurtjes die mijnheer Mario, zaalmeester, en chef de rang André voorstellen.             Tekening “Chez Léon tout est... View Article

Lees meer

Mosselsculptuur van Billy ‘IONIC

12 juli 2021

Origineel beeldhouwwerk van de artiest in de vorm van een mossel, aan mijnheer Rudy aangeboden voor zijn dertigste verjaardag.

Lees meer

Inschrijven

naar onze nieuwsbrief

Vul dan het formulier in

en ontvang al onze aanbiedingen en promoties per e-mail!

Merci !

Votre inscription a bien été réalisée.

ABONNEZ-VOUS !

à notre Newsletter

U bent correct aangemeld voor onze nieuwsbrief!