Volg ons op onze sociale netwerken!

Jean-Michel Folon


Jean-Michel Folon, geboren in 1934 en overleden in 2005, was een Belgische aquarellist, schilder, graveerder en beeldhouwer.

Tijdens een lunch onder vrienden in de 110 bood Jean-Michel Folon Rudy Vanlancker aan om de uitnodigingskaart voor de opening van het eerste ‘Léon de Bruxelles’-restaurant in Parijs te ontwerpen.

We vinden er alle standaardingrediënten van de belgitude op terug: de Belgische vlag, speculaas, aardappelen, maar ook een Eiffeltoren op stap naar Parijs.

Articles similaires

Manneken-Pis

9 augustus 2021

Manneken Pis is een iconisch bronzen standbeeldje (61 cm) in Brussel. Het stelt een naakt jongetje voor dat in het bekken van een fontein plast. Het beeld werd door Hiëronymus... View Article

Lees meer

De wafel

9 juli 2021

De Brusselse wafel is een grote wafel, gemaakt van licht beslag, met grote vierkanten en diepe gaten. Ze wordt vaak (warm of koud) gegeten met slagroom, suiker, zacht fruit, chocoladepasta,... View Article

Lees meer

Léon de Mossel

12 juli 2021

België, land van het stripverhaal. ‘Léon de Mossel’, het stripfiguurtje dat Ray Godart in 1989 creëerde voor LEON. Ontdek alle variaties van onze mascotte: https://chezleon1893.ovh/nl/fotos/

Lees meer

Inschrijven

naar onze nieuwsbrief

Vul dan het formulier in

en ontvang al onze aanbiedingen en promoties per e-mail!

Merci !

Votre inscription a bien été réalisée.

ABONNEZ-VOUS !

à notre Newsletter

U bent correct aangemeld voor onze nieuwsbrief!